Zapraszamy wychowawców i uczniów na zajęcia przyrodniczo-edukacyjne w naszej Stajni

Wycieczka do Stajni Adrenalina ma walory dydaktyczne, dostarcza podstawowych wiadomości o życiu tych pięknych i inteligentnych zwierząt jaki są konie. Pobyt w stajni pozostawia niesamowite wrażenia a obcowanie z końmi oraz pozostałymi zwierzętami uczy szacunku, odpowiedzialności i wrażliwości na potrzeby innych stworzeń.

Podczas naszych spotkań poznajemy życie w stajni. Właściciele chętnie przybliżą zasady opieki i utrzymania koni, jazdy konnej oraz najistotniejsze cechy tych zwierząt. Umożliwiamy bezpośredni kontakt z końmi i innymi zwierzętami poprzez jazdę, karmienie, głaskanie, impreza kończy się wspólną biesiadą przy ognisku/grillu.

Zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadpodstawowe.

Program wycieczki do Stajni Adrenalina

  • oprowadzanie po stajni, oglądanie stajni, koni na pastwiskach oraz innych zwierząt, zaznajomienie się dzieci z działalnością stadniny;

  • prezentacja: podstawowych wiadomości dotyczących jazdy konnej, żywienia, czyszczenia, siodłania i hodowli koni, budowy sprzętu jeździeckiego;

  • oprowadzanie dzieci na koniach;

  • grill/ognisko z pieczeniem kiełbasek, herbatka;

  • gry i zabawy w plenerze.

Czas trwania imprezy: ok 3-5 godzin
Koszt: 30zł/osoba (powyżej 20 osób)
Opiekunowie grup – gratis (3 osoby)
W cenę wliczono: zajęcia dydaktyczne, materiały potrzebne do zajęć, przejażdżka na koniu, trampolina, plac zabaw(w budowie), ognisko/grill, herbata, kawa.