Ośrodek Szkolenia Koni "STAJNIA ADRENALINA" powstał w 2013 roku. Tworząc go staraliśmy się sprostać oczekiwaniom osób przychodzących na jazdy rekreacyjne i treningi sportowe, ludzi mających konie pensjonatowe jak i samym koniom. Zadbaliśmy o duże, jasne boksy w stajni typu angielskiego, ok. 2,5 ha pastwisk, wybiegów i padoków. Dzięki dwóm placom treningowym rekreacja nie koliduję z treningami sportowymi. Jesteśmy nastawieni na organizację zawodów jeździeckich, imprez hodowlanych, warsztatów oraz innych eventów związanych z jeździectwem i nie tylko. Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Mamy nadzieję, iż cała infrastruktura ośrodka sprawi, że każdy kto nas odwiedzi będzie mógł poczuć się swobodnie, a każdy pobyt w naszym ośrodku będzie mile wspominany.

Serdecznie zapraszamy pasjonatów jeździectwa, miłośników koni oraz wszystkich którzy lubią ciekawie spędzać czas. Na terenie naszego ośrodka funkcjonuje również AGROTURYSTYKA i ZAGRODA EDUKACYJNA.
Na terenie całego obiektu dostępny jest internet bezprzewodowy (wi-fi).

MPR greenveloMPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl